Zúčtujte navždy s kilami navyše

Kurz znižovania nadváhy je založený na metodike špeciálnej psychoterapie, ktorú vypracovala PhDr. Iva Málková (www.istob.cz). Tento spôsob je v liečbe obezity považovaný za najúčinejší.
Úspešnosť tohto prístupu potvrdzujú tisíce spokojných absolventov, ktorí sa zbavili nadbytočných kilogramov.
 

Máte navyše kilogramy? Vyskúšali ste už všemožné metódy, ako schudnúť? Tiež máte pocit, že ste „odborníčkou“ na diéty? Ste nespokojné so svojou postavou po materskej, či po rokoch sedavého zamestnania? Necítite sa dobre vo vlastnom tele?

Nebudeme vás nútiť držať žiadnu diétu, ani nijakému obmedzovaniu, ale ani nesľubujeme žiadne zázračné pilulky, koktaily či rýchle riešenia. K trvalému schudnutiu vedie jediná cesta zníženie energetického príjmu (príjem potravy) a zvýšenie výdaju (pohyb). Tento prístup je overený mnohými účastníkmi kurzu znižovania nadváhy a vychádza z praktických skúseností. Väčšina ľudí totiž robí podobné chyby problém s nadbytočnými kilagramami začína v hlave, v nevhodných návykoch.
Kurz obsahuje program na 12 týždňov, ktorý vás povedie k rozumnej redukcii váhy. Na rozdiel od iných metód chudnutia sa nezamýšľame iba nad tým, čo máte jesť, ale tiež ako docieliť to, aby ste splnili svoje predsavzatia a nacvičili si vôľu.

Táto metóda vás nebude ochudobňovať o pôžitok z jedla, ale pomôže vám postupne vaše stravovacie a pohybové návyky tak, aby vás priviedla nie len k trvalým váhovým úbytkom, ale aj zvýšila kvalitu života. Kurz obsahuje aj kapitoly ako si váhové úbytky udržať.
Neoddeliteľnou súčasťou kurzu je aj výber a odporúčanie vhodných pohybových aktivít, vyskúšate najrôznejšie pohybové formy v rámci nášho štúdia. Dozviete sa, ako najlepšie spaľovať tuky, ako správne formovať postavu, ako predchádzať únave a bolesti pohybového aparátu.
Všetko prebieha v príjemnom prostredí štúdia pod vedením školených lektoriek, ale predovšetkým v kolektíve ľudí, ktorých spája spoločný problém.

Kurz začne po telefonickom dohovore – 0915 666 006